Aktualności

Prywatny las na Białołęce od Aurec Home

05.05.2022

Duży popyt na nowe mieszkania zapoczątkował kolejną realizację dewelopera Aurec Home, tym razem na warszawskiej Białołęce.

Duży popyt na nowe mieszkania zapoczątkował kolejną realizację dewelopera Aurec Home, tym razem na warszawskiej Białołęce. Wyjątkową zaletą inwestycji My Forest, usytuowanej w lokalizacji Modlińska 342, jest prywatny las o powierzchni 4 tys. m kw., dostępny tylko dla domowników. Lokatorzy będą mogli korzystać bez ograniczeń z uroków natury o każdej porze roku. Szlaki spacerowe i ścieżki rowerowe pozwolą mieszkańcom aktywnie spędzać czas wolny, a miłośnikom czworonogów na długie spacery z pupilem.

Aurec Home jest międzynarodową firmą z sukcesami inwestycyjnymi na rynkach europejskich oraz częścią spółki Aurec Capital, z oddziałami m.in. w: Nowym Jorku, Berlinie, Szanghaju i Tel Awiwie. Filozofia firmy polega na tworzeniu nowoczesnych, ekologicznych osiedli w duchu smart home w konkurencyjnych cenach. Deweloper chce promować przyjazne środowisku rozwiązania oraz prowadzić działalność w sposób zgodny z naturą. Koncepcja zrównoważonego rozwoju biznesu ESG jest wpisana w DNA Aurec Home.

25-letnie doświadczenie Shragi Weismana, CEO spółki – cenionego menedżera w branży deweloperskiej – oraz zaangażowanie i profesjonalizm zespołu ekspertów w dziedzinach architektury, inżynierii oraz budownictwa powodują, że inwestycje Aurec Home spełniają najwyższe standardy. Potwierdzeniem tego jest zaufanie klientów i sukces sprzedażowy mieszkań z osiedli Fabrica Ursus oraz Miasteczko Jutrzenki. 

Deweloper buduje zarówno kawalerki o kameralnym metrażu 35 m kw., jak i przestronne dwu- oraz trzypokojowe lokale do 90 m kw. Nowe mieszkania Aurec Home to przemyślane projekty; nie tylko budynki, ale przyjazne, zintegrowane z otoczeniem osiedla pełne zieleni i przestrzeni do rekreacji, integracji, relaksu. W trosce o zdrowie mieszkańców powstały strefy aktywności Aurec Active. Znajdują się w nich sale fitness oraz pilates, siłownie plenerowe, a także elementy wypoczynku, jak drewniane leżanki i solarne ławki.

Lokatorzy ekologicznej inwestycji Miasteczko Jutrzenki zlokalizowanej na warszawskich Włochach mają możliwość realizacji swoich pasji ogrodniczych w szklarniach przeznaczonych do uprawy warzyw, ziół czy kwiatów. Na najmłodszych lokatorów czeka edukacyjny plac zabaw, a na ich rodziców — osiedlowe kawiarenki.

— Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu dajemy początek nie tylko nowym osiedlom, ale i wspólnotom ludzi będących dla siebie kimś więcej niż tylko sąsiadami – podkreśla Shraga Weisman.

Wyjątkową inwestycją Aurec Home jest Fabrica Ursus: miejsce, które wyróżnia nieprzeciętna architektura połączona z historią. Część zabudowy mieszkaniowej tworzą pozostające pod ochroną konserwatora zabytków fragmenty dawnej fabryki Ursus. Jest to zdecydowanie jedna z najciekawszych inwestycji w dzielnicy Ursus, która łączy dostępność mieszkania z produktem deweloperskim marki premium.

Sukces sprzedażowy mieszkań w Fabrica Ursus i Miasteczko Jutrzenki spowodował, że w lutym 2022 otwarto kolejne realizacje – etap B1 Fabrica Ursus, a w marcu Etap V – Miasteczko Jutrzenki. Na kwiecień zaplanowano otwarcie Etapu I Miasteczko Jutrzenki – Dzielnica Róż, a po wakacjach, we wrześniu – Etap I Miasteczko Jutrzenki – Dzielnica Lawendy.

Duży popyt na nowe mieszkania zapoczątkował kolejną realizację dewelopera Aurec Home, tym razem na warszawskiej Białołęce. Wyjątkową zaletą inwestycji “My Forest”, usytuowanej w lokalizacji Modlińska 342 jest prywatny las o powierzchni 4 000 m kw., dostępny tylko dla domowników.

– Cieszymy się dużym zaufaniem klientów, dla których z pasją tworzymy kolejne inwestycje. Nasze plany są ambitne i nieustannie je realizujemy. Każdego dnia umacniamy swoją pozycję na rynku nieruchomości, by w przyszłości stać się jednym z kluczowych graczy w Polsce – podsumowuje CEO Aurec Home.

Źródło: https://monitorrynkowy.pl/prywatny-las-na-bialolece-od-aurec-home/

Przeczytaj ostatnie aktualności