Opis inwestycji

Nowa inwestycja we Włochach

Miasteczko Jutrzenki – Dzielnica Lawendy, to nowe osiedle, które stanowi część całego Miasteczka Jutrzenki przygotowanego dla mieszkańców przy ul. Jutrzenki na warszawskich Włochach. Całe Miasteczko Jutrzenki zaprojektowane jest przez doskonałą pracownię GiS Architekci Sp. z o.o. Nabywcy mogą wybierać mieszkanie dla siebie spośród mieszkań 2-4-pokojowych i znajdą duży wybór funkcjonalnych, praktycznych rozkładów z wygodnymi, dużymi balkonami. Projekt wyróżniać się będzie także ekologicznym udogodnieniami oraz strefą Aurec Active, która charakteryzuje wszystkie projekty Aurec Home.

Formularz kontaktowy

Jeżeli jesteś zainteresowany mieszkaniami z oferty Dzielnicy Lawendy Miasteczka Jutrzenki, napisz do nas.

Skontaktujemy się z Tobą.

Liczba pokoi
1
2
3
4
5

Chcę otrzymywać na mój adres e-mail od Aurec Home Holding sp. z o.o. ... oferty sprzedaży i najmu lokali oraz innych związanych z tym usług oferowanych przez Aurec Home Holding sp. z o.o. oraz inne podmioty z Grupy Kapitałowej Aurec CapitalCzytaj więcej

Chcę otrzymywać na mój numer telefonu (połączenia telefoniczne, wiadomości SMS/MMS) od Aurec Home Holding sp. z o.o. ... oferty sprzedaży i najmu lokali oraz innych związanych z tym usług oferowanych przez Aurec Home Holding sp. z o.o. oraz inne podmioty z Grupy Kapitałowej Aurec CapitalCzytaj więcej

Informujemy, że w przypadku wyrażenia zgody w jednym lub w kilku wyżej wymienionych celach, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Zapoznaj się z Polityką prywatności (ochrony danych osobowych)

Lokalizacja inwestycji

Kluczowe atuty

Marzysz, by zaczynać poranki od relaksującej sesji jogi lub godziny na siłowni, a na śniadanie dekorować swieżą, organiczną bazylią z własnego ogródka? By to mieć, nie musisz nawet wychodzić z Miasteczka Jutrzenki!