Aktualności

Aurec Home nie zwalnia tempa – deweloper przekazuje nabywcom kolejne mieszkania z osiedla Miasteczko Jutrzenki

19.11.2023

Deweloper nie zwalnia tempa, trwają intensywne prace przy realizacji projektów mieszkaniowych, a 15 listopada inwestor udostępnił właścicielom lokale z IV etapu budowy.

Miasteczko Jutrzenki to ekologiczna inwestycja dewelopera Aurec Home zlokalizowana na warszawskich Włochach, która już podbiła serca wielu nabywców. Osiedle składa się z pięciu dzielnic, w których znajduje się przestrzeń mieszkalna, handlowa oraz strefa wypoczynku i rekreacji Aurec Active. Deweloper nie zwalnia tempa, trwają intensywne prace przy realizacji projektów mieszkaniowych, a 15 listopada inwestor udostępnił właścicielom lokale z IV etapu budowy.

Jedną z najbardziej znanych ekologicznych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie jest Miasteczko Jutrzenki od dewelopera Aurec Home. Osiedle rodzinne ulokowane na zielonych Włochach, zaledwie kilka minut od stacji WKD oferuje mieszkańcom idealne miejsce do życia. Marzysz, by zaczynać poranki od relaksującej sesji jogi, a śniadanie udekorować świeżą bazylią z własnego ogródka? Chcesz zamieszkać w cichej i spokojnie okolicy z dala od zgiełku miasta, ale z dobrym połączeniem do centrum? Masz dzieci i potrzebujesz placówki edukacyjnej tuż obok miejsca zamieszkania? W inwestycji Miasteczko Jutrzenki to wszystko jest możliwe! 

Mieszkańcy nowoczesnego osiedla Miasteczko Jutrzenki mają nieograniczony i bezpłatny dostęp do strefy Aurec Active, gdzie mogą uprawiać sport w prywatnej siłowni lub relaksować się podczas sesji jogi, zajęć fitness i pilates. Spokojne osiedle gwarantuje komfortowy wypoczynek, jednocześnie przestrzeń jest dobrze skomunikowana, podróż do centrum trwa tylko 20 minut, co oznacza, że mieszkańcy mają szybki dostęp do atrakcji, jakie daje duże miasto. Na terenie Miasteczka Jutrzenki znajdują się także restauracje, kawiarnie z ogródkami, punkty handlowo-usługowe oraz przedszkole dla najmłodszych lokatorów.

Atrakcyjne zagospodarowanie przestrzeni w Miasteczku Jutrzenki jest magnesem dla różnych grup nabywców. Bez względu na to, czy jesteś samotnym wilkiem, rozrywkowym singlem, czy statecznym mężem z żoną i dziećmi w Miasteczku Jutrzenki znajdziesz swoje miejsce. W ramach inwestycji deweloper Aurec Home 15 listopada przekazał klucze właścicielom z IV etapu budowy. Nabywcy zamieszkają w ustawnych kawalerkach od 27 mkw., lokalach dwu i trzy pokojowych oraz dużych, przestronnych apartamentach ok. 80 mkw.

Mieszkania pod klucz od Aurec Home

Warto wiedzieć, że Aurec Home oferuje mieszkania w standardzie pod klucz, czyli takie, do których można się od razu wprowadzić. Korzystając z takiej oferty, nabywca oszczędza czas 

i pieniądze, gdyż nie musi jeździć do marketów budowlanych i szukać ekipy remontowej, nad przebiegiem i jakością prac wykończeniowych czuwają eksperci. Co więcej, klienci mogą także skorzystać ze specjalnej oferty pakietów wykończeniowych przygotowanych we współpracy z renomowaną firmą Home Planer, która kompleksowo wykańcza wnętrza w inwestycjach Aurec Home.

Brakuje mieszkań dla młodych

„Bezpieczny Kredyt 2%” skierowany do młodych osób, które mają zdolność kredytową i nie posiadają jeszcze mieszkania, błyskawicznie wysysa z rynku lokale, szczególnie te spełniające kryteria rządowego programu, ale nie tylko.

Rynek nie jest zdominowany tylko przez nabywców kredytowych, ponieważ aż połowa transakcji w biurze sprzedaży Aurec Home realizowana jest za gotówkę. Nieruchomości mieszkalne wciąż przyciągają uwagę inwestorów szukających sposobu na ochronę kapitału przed skutkami inflacji – komentuje Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

Jak podaje BIK, w październiku 2023 r. o kredyt mieszkaniowy wnioskowało 41,35 tys. potencjalnych kredytobiorców w porównaniu do 13,95 tys. rok wcześniej, co przekłada się na wzrost o 197% r/r. W porównaniu do września 2023 r. liczba osób wnioskujących o kredyt mieszkaniowy wzrosła o 13%. Średnia wartość wnioskowanego kredytu mieszkaniowego w październiku br. wyniosła 421 tys. zł (najwięcej w historii) i była wyższa o 25% niż w październiku 2022 r. W porównaniu do września 2023 r. wzrosła ona o 0,9%.

W Warszawie zapas mieszkań wystarczy na ok. 2,5 miesiąca, co oznacza, że rynek nieruchomości mierzy się z kryzysem lokalowym, brakuje nowych mieszkań, a te, które są wprowadzane do oferty, sprzedają się na pniu – dodaje Mariola Żak.

Marzysz o własnym „M”? Nie czekaj, przyjdź na Dni Otwarte w Aurec Home już 18 listopada 2023 r. w godzinach 10:00-16:00 w inwestycji Miasteczko Jutrzenki ul. Jutrzenki 111A w Warszawie i zacznij nowe życie we własnym mieszkaniu!

Przeczytaj ostatnie aktualności