Jesteśmy częścią

Należymy do grupy kapitałowej należącej do międzynarodowej marki, jednego z liderów firm inwestycyjnych w Izraelu. Dowiedz się więcej

Poznaj Aurec Home

Chcesz zaufać silnej firmie, która ma doświadczenie? Wybierz Aurec Home i śpij spokojnie. Jesteśmy częścią spółki Aurec Capital, która, realizując swoje inwestycje na całym świecie, dba o środowisko. Wszystki po to, by korzyści z nich czerpała zarówno natura, jak i Ty!

Poczuj się jak w domu
z Aurec Home

Nasze atuty

Dostarczamy jakość dla wszystkich, oferując szeroką gamę produktów najlepszej jakości w przystępnych cenach.
Oferta dostosowana dla ludzi na każdym etapie ich życia.

Nasze korzenie

Jesteśmy międzynarodową firmą z udanymi inwestycjami na rynkach europejskich. Łaczymy globalne doświadczenie ze znajomością polskiego rynku, kultury i ludzi. Prezesem i współwłaścicielem Aurec Home jest dobrze znany Shraga Weisman - menedżer z 25-letnim doświadczeniem międzynarodowym w branży deweloperskiej, w tym na rynku polskim.

Nasza misja

Naszą misją jest umożliwienie Ci korzystania z zalet zaawansowanego zrównoważonego rozwoju i nowoczesnych rozwiązań ekologicznych w przystępnej cenie.
Chcemy tworzyć inwestycje o najwyższej jakości dzięki inteligentnym, estetycznym rozwiązaniom zagospodarowania zieleni, dzięki którym codzienne życie stanie się wygodniejsze, bezpieczniejsze i bardziej atrakcyjne.

ŻEBY POCZUĆ SIĘ JAK W AUREC HOME!

Nasz zespół

Shraga Weisman

CEO Aurec Home z 25-letnim doświadczeniem w prowadzeniu i zarządzaniu operacjami rozwojowymi w Polsce i na rynku międzynarodowym.

Rami Geris

CFO Aurec Home. Wysokiej klasy specjalista zarządzania finansami na rynkach międzynarodowych. Doświadczenie zdobywał jako Dyrektor Finansowy międzynarodowej klasy dewelopera.

Tomasz Trzyszka

Dyrektor Techniczny Aurec Home, który  wieloletnie doświadczenie zdobywał zarządzając realizacją inwestycji deweloperskich u wiodących deweloperów.

Mariola Żak

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu. Doświadczenie zarządzania zespołami sprzedaży, docenione licznymi nagrodami,  zdobywała prowadząc sieci sprzedaży w jednym w liczących się banków. W ostatnich latach zarządzała firmą prowadzacą biura sprzedaży deweloperów na terenie Warszawy.