Aktualności

Mieszkania w Fabrica Ursus - wysoki standard w budżetowej cenie

27.05.2024

Marzysz o własnym „M”, w wysokim standardzie, jednocześnie w budżetowej cenie? Sprawdź najnowszą inwestycję Aurec Home - Fabrica Ursus.

Marzysz o własnym „M”, w wysokim standardzie, jednocześnie w budżetowej cenie? Obawiasz się, że w obecnej sytuacji rynkowej zakup lokalu premium jest nieosiągalny? Sprawdź najnowszą inwestycję Aurec Home – Fabrica Ursus. Deweloper oferuje przestronne i starannie wykończone wnętrza, duże balkony, komfortową przestrzeń wspólną i industrialny design – z historycznymi elementami dawnej fabryki Ursus wkomponowanymi w zabudowę mieszkaniową, a to wszystko w budżetowej cenie. Poznaj wszystkie atuty warszawskiego osiedla Fabrica Ursus.

Lokale o wysokim standardzie stanowią pożądane miejsce do życia dla tych, którzy cenią sobie komfort, bezpieczeństwo i odrobinę luksusu na co dzień. Aurec Home w myśl europejskiego trendu architektonicznego, podjął się rewitalizacji zabytkowych fragmentów ścian historycznej fabryki Ursus, by uczynić z nich industrialne osiedle mieszkaniowe dla koneserów dobrego stylu. Co wyróżnia inwestycję Fabrica Ursus?

Nowoczesna architektura połączona z historią

Największym atutem osiedla Fabrica Ursus jest jego wysublimowany klimat. Budynki dawnej fabryki zostaną wkomponowane w nowoczesną zabudowę, do której prowadzi wejście przez imponujące patio w odrestaurowanej hali przemysłowej. Część A z historycznymi elementami fabryki Ursus, czyli dawna brama i hala fabryczna zapewnią mieszkańcom bliskość usług, restauracji i doznań kulturalnych oraz pozwolą na co dzień doświadczać niepowtarzalnej atmosfery kultowego miejsca.

Wysokie mieszkania – 280 cm 

Wysokie mieszkania są towarem unikatowym w nowym budownictwie, ponieważ deweloperzy tworzą zazwyczaj lokale o standardowych wysokościach. Aurec Home w inwestycji Fabrica Ursus stworzył mieszkania z niepowtarzalnym klimatem i z sufitami na wysokości aż 280 cm – to aż o 15-20 cm więcej niż ich tradycyjna wysokość. Co nabywca zyskuje, wybierając wyjątkowo wysokie mieszkanie? Przede wszystkim większą przestrzeń: wizualnie i praktycznie lokator ma więcej miejsca do zagospodarowania, a także szersze możliwości aranżacji i personalizacji wnętrza. Sufity w niestandardowych wysokościach to także więcej światła w lokalu i lepsza cyrkulacja powietrza, co przekłada się na jakość życia. 

Duże balkony – nawet 16 m² 

Wypoczynek w miejskiej dżungli na własnym balkonie to prawdziwy rarytas, szczególnie jeśli balkon jest dyżur i przestronny, co w nowoczesnym budownictwie wielorodzinnym stanowi ważny atut oraz daje dodatkową przestrzeń dla całej rodziny. W inwestycji Fabrica Ursus lokale wyposażone są w duże balkony, w wybranych mieszkaniach o powierzchni aż 16 m², co pozwala lokatorom na aranżację przestrzeni, prawie jak w przydomowym ogrodzie.

Stylowe mieszkania 

Nowa inwestycja Fabrica Ursus obejmuje dwa budynki mieszkalne składające się z 6-7 kondycji i wykończone ciemnoszarą elewacją, która w nowoczesny sposób nawiązuje do industrialnej przeszłości tego terenu. Powstanie około 135 mieszkań, nabywcy mogą wybierać z lokali o metrażach od 36 do 80 m². 

Wysoki standard naszych lokali wiąże się przede wszystkim z najwyższej jakości materiałami, które są używane zarówno w budowie, jak i w wykończeniu mieszkań. Dotyczy to precyzji budownictwa w każdym detalu, od gładkości ścian, przez idealnie dopasowane podłogi, aż po solidne, trwałe okna i drzwi. Współpracujemy z pracownią Home Planer, która kompleksowo wykańcza wnętrza w inwestycjach Aurec Home i świadczy usługi na najwyższym poziomie – komentuje Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu Aurec Home.

Eko rozwiązania i komfortowe części wspólne

Wysoki standard mieszkań łączy się również ze specjalnymi udogodnieniami, takimi jak ekologiczne rozwiązania, zielone tereny, strefy sportowe i relaksu umożliwiające sąsiedzką integrację i wypoczynek.

Wszystkie inwestycje realizujemy w duchu zrównoważone budownictwo i kreujemy przestrzeń przyjazną do życia z poszanowaniem środowiska naturalnego. Na terenie nowoczesnej inwestycji Fabrica Ursus nie zabraknie drzew, krzewów czy kwiatów, a także ekologicznych rozwiązań tj. panele fotowoltaiczne, wentylacja mechaniczna czy gruntowne wymienniki ciepła. Lokatorzy będą mieli także dostęp do prywatnej siłowni oraz stacji ładowania pojazdów elektrycznych – wyjaśnia ekspertka z Aurec Home.

Dwa poziomy garażowe

Parkowanie w stolicy może być problematyczne, ale nie dla nabywców lokali z inwestycji Fabrica Ursus. Industrialne osiedle mieszkaniowe jest wyposażone w dwukondygnacyjny garaż podziemny, który zapewnia wystarczającą ilość standardowych miejsc parkingowych wszystkim mieszkańcom.

Atrakcyjne ceny – już od 13.300 za m²Ceny mieszkań o podwyższonym standardzie są zróżnicowane i zależą od wielu czynników, takich jak np. metraż czy piętro. W Aurec Home mamy szereg różnych budżetowych opcji dla potencjalnych właścicieli. Dzięki własnym źródłom finansowania możemy zaproponować nabywcom wybrane lokale w wysokim standardzie już od 13 tys. za m² – dodaje Mariola Żak.

Przeczytaj ostatnie aktualności