Specjalista obsługi Klienta – Doradca Klienta

Praca stacjonarna, umowa zlecenie, pełny etat, 5500 zł/miesiąc

Zakres obowiązków

  • Bieżąca kontrola płatności Klientów

  • Kontakt z Klientami w sprawie rozliczeń Umów

  • Przygotowywanie zaświadczeń oraz dokumentów rozliczeniowych w uzgodnieniu z Działem Księgowości

  • Współpraca z zespołem i dbałość o pozytywne relacje

  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami

  • Realizacja celów sprzedażowych

Wymagania

  • Gotowość do systematycznej pracy oraz chęć rozwoju

  • Wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Kreowanie rozwiązań i proaktywnej postawy

Korzyści

  • Stabilną pracę oraz stałe wynagrodzenie

  • Wsparcie działu księgowego i sprzedaży

  • Możliwość rozwoju osobistego oraz zdobywania umiejętności

  • Szkolenia rozwojowe, doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe

  • Pracę z profesjonalistami i branżowymi ekspertami,

  • Pełne wdrożenie i wsparcie zespołu