Aktualności

Aurec Home
wzmacnia swój zespół

16.06.2020

Do zespołu dołączył Rami Geris, który objął stanowisko Chief Financial Officer.

Rami Geris do niedawna pracował w firmie Ronson Development jako Dyrektor Finansowy. Wcześniej był audytorem w E&Y oraz Zev Salomon &Co. w Izraelu. Jest absolwentem uniwersytetu w Hajfie.  

 Cieszymy się, że nasze szeregi wesprze Rami Geris. Jest to doświadczony menedżer, który ma ogromną wiedzę o polskim rynku nieruchomości – mówi Shraga Weisman, prezes i współwłaściciel Aurec Home.

Aurec Home wkrótce rozpocznie budowę osiedli mieszkaniowych blisko ul. Łopuszańskiej we Włochach oraz ul. Silnikowej w Ursusie. W każdej inwestycji ma powstać po ok. 800 mieszkań. W pierwszych etapach deweloper planuje po ok. 150 lokali w swoich budynkach. 

Osiedla będzie łączyć wysoka jakość z przystępną ceną, a ich wizytówką będą inteligentne technologie i nowoczesne rozwiązania ekologiczne takie jak np. przygotowane przez najlepszych architektów krajobrazu tereny rekreacyjne, szklarnie do użytku mieszkańców, zasilanie części wspólnych energią słoneczną, wyposażenie parkingu w stację ładowania samochodów elektrycznych. Osiedla będą również wyposażone w siłownie wewnętrzne
i plenerowe dla wszystkich lokatorów. 

Aurec Home jest częścią międzynarodowej grupy Aurec Capital, która ma na swoim koncie inwestycje deweloperskie w Niemczech, Polsce, USA, Izraelu, Australii oraz na Węgrzech. Jej prezesem i współwłaścicielem jest Shraga Weisman, znany i ceniony manager z 25-letnim międzynarodowym doświadczeniem w branży deweloperskiej, w tym na rynku polskim.

Przeczytaj ostatnie aktualności