Aktualności

Mieszkanie pod choinkę od Aurec Home

26.12.2022

W czasach wysokiej inflacji i ograniczonej zdolności kredytowej kupno mieszkania pod choinkę brzmi niedorzecznie? Niekoniecznie.

W czasach wysokiej inflacji i ograniczonej zdolności kredytowej kupno mieszkania pod choinkę brzmi niedorzecznie? Niekoniecznie. Końcówka roku to dobry moment, by zrobić sobie prezent i zainwestować we własne cztery kąty, szczególnie że Aurec Home oferuje zakupu mieszkania w bezpiecznym systemie płatności 10/90. Dodatkowo według prognoz ekspertów deweloperzy w 2023 roku będą windować ceny mieszkań o 3–5 proc. r.d.r., a więc to może być ostatnia okazja do zakupu mieszkania według aktualnego cennika.

Jak będą kształtować się ceny mieszkań w 2023 roku? – to pytanie zadaje sobie wiele osób, które marzą o własnym „M” lub chcą zainwestować pieniądze w mieszkanie pod inwestycję. Choć wiele liczy na obniżki, to obserwując statystyki, można wnioskować, że ceny lokali będą w trendzie wzrostowym. W październiku br. ceny mieszkań, zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego wzrosły o kilka do kilkunastu procent r.d.r. Średnia cena mieszkania dwupokojowego z rynku pierwotnego w dużym mieście to wydatek ok. pół miliona złotych. Sytuacja taka będzie miała miejsce prawdopodobnie jeszcze przez parę kwartałów. Przynajmniej do czasu zbliżenia się poziomu inflacji do tzw. celu inflacyjnego, który wynosi 2,5 proc. Według najnowszych danych opracowanych przez NBP cel ten ma zostać osiągnięty w optymalnym wariancie dopiero w 2025 roku.

Mieszkanie pod choinkę w bezpiecznym systemie płatności 10/90

Aurec Home zna i rozumie potrzeby klientów, dlatego oferuje różne możliwości zakupu własnego „M”. Mieszkanie można kupić bezpośrednio za gotówkę, kredyt, a także skorzystać z bezpiecznej płatności w modelu 10/90. W tym przypadku deweloper Aurec Home wymaga niskiej, bo jedynie 10-procentowej przedpłaty. Kolejne 90% kwoty można wpłacić dopiero przy odbiorze mieszkania.

Zakup mieszkania w systemie 10/90 jest doskonałym rozwiązaniem przede wszystkim dla tych, którzy dopiero organizują środki na mieszkanie od dewelopera. Późniejsza data zaciągnięcia kredytu w banku skraca okres płacenia podwójnych kosztów. Natomiast ci, którzy zgromadzili już całość środków na zakup własnego M, mogą swobodnie dysponować gotówką jeszcze przez kilkanaście miesięcy – mówi Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

Mieszkanie pod choinkę od Aurec Home — dlaczego warto?

Zakup mieszkania, często w wieloletnim kredycie warto dobrze przemyśleć i wybrać zaufanego dewelopera. Przede wszystkim takiego, który swoje inwestycje realizuje ze środków własnych, a także dotrzymuje słowa, czyli oddaje lokale w ustalonym terminie. Ważna jest także przestrzeń do życia, która musi odpowiadać nie tylko na dzisiejsze potrzeby, ale również sprostać oczekiwaniom, które pojawią się w przyszłości.
Nabywcy lokali z inwestycji Miasteczko Jutrzenki doceniają komfortową przestrzeń mieszkalną, w której łączą się trzy strefy podnoszące jakość życia: aktywność ruchowa, wypoczynek i ekologia. W strefie Aurec Active znajdują się sale fitness i pilates, a także plenerowa siłownia dostępna tylko dla mieszkańców. Dla najmłodszych lokatorów Aurec Home przygotował edukacyjne place zabaw i przestrzeń wodną. Rodzice mogą odpocząć na wygodnych ławkach solarnych lub w zrelaksować się w kawiarniach zlokalizowanych na terenie osiedla. A to wszystko w dogodnej lokalizacji, zaledwie 15 minut od centrum miasta.

Co więcej, w budynkach instalujemy patenty oszczędzające energię, m.in.: panele fotowoltaiczne, wentylację mechaniczną, gruntowe wymienniki ciepła czy odzysk wody deszczowej. Działania te służą ekologii i przekładają się na obniżenie kosztów utrzymania terenów, które stanowią część bieżących opłat ponoszoną przez mieszkańców w ramach czynszu – komentuje Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

Kup mieszkanie od zaufanego dewelopera Aurec Home

Deweloper Aurec Home prowadzi obecnie sprzedaż mieszkań z osiedla Miasteczko Jutrzenki, zlokalizowanego na warszawskich Włochach. Klienci do wyboru mają przestronne kawalerki od 38 m2, komfortowe lokale dwupokojowe 44 m2, a także duże mieszkania trzy i czteropokojowe do 90 m2. Lokale mają przemyślane rozkłady, w których znajdą się takie rozwiązania jak: okno w części kuchennej, przestrzeń na przechowywanie, czy bardzo cenione — duże balkony.

Nie czekaj i zrób sobie prezent na święta już dziś — kup mieszkanie od zaufanego partnera Aurec Home. Lokale z III etapu inwestycji Miasteczko Jutrzenki zostaną oddane do użytku już w II kwartale 2023 roku.

Przeczytaj ostatnie aktualności