Opis inwestycji

Miasto w mieście

Szukasz wysokiej jakości mieszkań wśród zieleni, za które nie zapłacisz dużych pieniędzy? Koniec poszukiwań! Miasteczko Jutrzenki w Warszawie to ekologiczne osiedle pełne udogodnień dla jego mieszkańców. To nowoczesna przestrzeń przyszłości dla ludzi przyszłości. Zarezerwuj już dziś.

Doskonała lokalizacja

Mieszkaj w dobrze skomunikowanym miejscu to jak mieszkać w całym mieście naraz! Miasteczko Jutrzenki jest zlokalizowane zaledwie kilka minut od stacji WKD Raków, a w najbliższej okolicy znajdziesz centrum handlowe i inne liczne udogodnienia.

Pierwszy etap

W pierwszym etapie realizowana jest budowa 163 mieszkań o różnej powierzchni. Zamieszkaj w Miasteczku Jutrzenki już w 2022 roku.

Planowany termin oddania I etapu: 2 kwartał 2022 roku.

Drugi etap

Realizowana jest budowa drugiego etapu inwestycji, w którym wybudowanych będzie 140 mieszkań. W ofercie znajdują się mieszkania od 38 m2 do 90 m2.

Planowany termin oddania II etapu: 2 kwartał 2023 roku.

Formularz kontaktowy

Jeżeli jesteś zainteresowany mieszkaniami z oferty Miasteczka Jutrzenki, napisz do nas.

Skontaktujemy się z Tobą.

Liczba pokoi
1
2
3
4
5

Chcę otrzymywać na mój adres e-mail oferty sprzedaży i najmu lokali oferowanych przez Aurec Capital Development Poland Sp. z o.o. ... oraz inne podmioty z Grupy Kapitałowej Aurec Capital PolandCzytaj więcej

Chcę otrzymywać na mój numer telefonu (połączenia telefoniczne, wiadomości SMS/MMS) oferty sprzedaży i najmu lokali oferowanych przez Aurec Capital Development Poland Sp. z o.o. ... oraz inne podmioty z Grupy Kapitałowej Aurec Capital PolandCzytaj więcej

Lokalizacja inwestycji

Kluczowe atuty

Marzysz, by zaczynać poranki od relaksującej sesji jogi lub godziny na siłowni, a na śniadanie dekorować swieżą, organiczną bazylią z własnego ogródka? By to mieć, nie musisz nawet wychodzić z Miasteczka Jutrzenki!