Opis inwestycji

Unikalna architektura

Aurec Home zamierza włączyć w planowaną zabudowę mieszkaniową pozostające pod ochroną konserwatora zabytków, fragmenty dawnej fabryki „Ursus”. Trudne i bardzo duże przedsięwzięcie podjęte przez Aurec Home pozwoli na zachowanie cząstki historii tego miejsca. Będzie to wyjątkowy i wyróżniający się projekt, który wzbogaci widok okolicy. Jest to zdecydowanie jedna z najciekawszych inwestycji w dzielnicy Ursus, która łączy dostępność mieszkania z produktem deweloperskim w stylu premium.

Pionierskie rozwiązania projektowe mieszkań

Aurec Home dla przyszłych Klientów przygotował niebanalne rozwiązania projektowe, które łączą w sobie potrzebę pracy z bliskością własnego mieszkania. Oferta dedykowana dla wszystkich, którzy czas spędzany na dojazdach do własnego biura czy pracowni pragną zamienić na czas spędzany z rodziną czy przyjaciółmi.

Budynki mieszkalne będą miały 6 – 7 kondygnacji, a mieszkania od 35 do 100 m2. Spełnimy oczekiwania Klientów szukających nie tylko własnego mieszkania, ale również miejsca, które wyróżnia nieprzeciętna architektura połączona z historią.

Już niebawem…

Budowa osiedla będzie podzielona na pięć etapów i rozpocznie się w maju 2021r.