Opis inwestycji

Unikalna architektura

Aurec Home zamierza włączyć w planowaną zabudowę mieszkaniową pozostające pod ochroną konserwatora zabytków, fragmenty dawnej fabryki „Ursus”. Trudne i bardzo duże przedsięwzięcie podjęte przez Aurec Home pozwoli na zachowanie cząstki historii tego miejsca. Będzie to wyjątkowy i wyróżniający się projekt, który wzbogaci widok okolicy. Jest to zdecydowanie jedna z najciekawszych inwestycji w dzielnicy Ursus, która łączy dostępność mieszkania z produktem deweloperskim w stylu premium.

Pionierskie rozwiązania projektowe mieszkań

Aurec Home dla przyszłych Klientów przygotował niebanalne rozwiązania projektowe, które łączą w sobie potrzebę pracy z bliskością własnego mieszkania. Oferta dedykowana dla wszystkich, którzy czas spędzany na dojazdach do własnego biura czy pracowni pragną zamienić na czas spędzany z rodziną czy przyjaciółmi.

Budynki mieszkalne będą miały 6 – 7 kondygnacji, a mieszkania od 35 do 81 m2. Spełnimy oczekiwania Klientów szukających nie tylko własnego mieszkania, ale również miejsca, które wyróżnia nieprzeciętna architektura połączona z historią.

Formularz kontaktowy

Jeżeli jesteś zainteresowany mieszkaniami z oferty osiedla Fabrica Ursus, napisz do nas.

Skontaktujemy się z Tobą.

Liczba pokoi
1
2
3
4
5

Chcę otrzymywać na mój adres e-mail od Aurec Home Holding sp. z o.o. ... oferty sprzedaży i najmu lokali oraz innych związanych z tym usług oferowanych przez Aurec Home Holding sp. z o.o. oraz inne podmioty z Grupy Kapitałowej Aurec CapitalCzytaj więcej

Chcę otrzymywać na mój numer telefonu (połączenia telefoniczne, wiadomości SMS/MMS) od Aurec Home Holding sp. z o.o. ... oferty sprzedaży i najmu lokali oraz innych związanych z tym usług oferowanych przez Aurec Home Holding sp. z o.o. oraz inne podmioty z Grupy Kapitałowej Aurec CapitalCzytaj więcej

Informujemy, że w przypadku wyrażenia zgody w jednym lub w kilku wyżej wymienionych celach, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Zapoznaj się z Polityką prywatności (ochrony danych osobowych)

Kluczowe atuty

Mieszkanie w dobrze skomunikowanym miejscu daje szansę doświadczania atrakcyjnego miejskiego życia. Fabrica Ursus jest zlokalizowana blisko stacji PKP URSUS, przystanków autobusowych i centrum outletowego Factory Ursus.