Aktualności

Rekordowe tempo sprzedaży

22.02.2021

Aurec Home w ciągu pół roku sprzedał ponad 70 proc. mieszkań pierwszego etapu „Miasteczka Jutrzenki”.

Aurec Home w ciągu pół roku sprzedał ponad 70 proc. mieszkań pierwszego etapu „Miasteczka Jutrzenki”. Tak wysokie zainteresowanie nabywców pokazuje, że w Polsce rośnie popyt na osiedla przyjazne mieszkańcom. 

„Miasteczko Jutrzenki” to osiedle, które oferuje innowacyjne rozwiązania ekologiczne.
Na dachach budynków zostaną umieszczone panele fotowoltaiczne, które dostarczą energii do części wspólnych, pozwalając na oszczędzanie energii elektrycznej. Mieszkańcy będą mogli odpoczywać na ławkach solarnych z ładowarkami USB. Na osiedlu będą fontanny i oczka wodne. Deweloper planuje również posadzić duże drzewa, aby mieszkańcy od razu po wprowadzeniu się mogli  cieszyć się zielonymi enklawami. Na patio zostaną umieszczone szklarnie, w których możliwa będzie uprawa kwiatów, ziół czy warzyw. Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie osób, które wybierają ekologiczne samochody, przygotowano miejsce parkingowe z ładowarką dla samochodów elektrycznych. 

– Średnio, miesięcznie sprzedajemy 20 mieszkań. To rekordowe tempo. Wysoki poziom sprzedaży bardzo nas cieszy, dlatego z optymizmem rozpoczęliśmy budowę etapu II, w którym oferujemy 140 mieszkań dwu, trzy i czteropokojowych – mówi Mariola Żak, dyrektor sprzedaży Aurec Home. 

Kupujący doceniają również projekty mieszkań, w których w przemyślany sposób zaplanowano przestrzeń przeznaczoną do przechowywania oraz ciekawie oddzielono przestrzeń nocną od dziennej. Nie bez znaczenia jest projekt osiedla, zagospodarowanie części wspólnych i udogodnienia. Ponadto Aurec Home łączy wysoki standard budownictwa z przystępnymi cenami.     

Dla nabywców mieszkań ważna jest również lokalizacja osiedla. Włochy to zielona i bardzo skomunikowana z centrum Warszawy dzielnica. Miasteczko Jutrzenki znajduje się tuż przy granicy z  Ochotą i Mokotowem. 

I etap budowy Miasteczka Jutrzenki tworzą dwa budynki, w których znajdzie się 163 mieszkań. Do użytku zostaną oddane już w przyszłym roku. II etap budowy właśnie się rozpoczął.  Do sprzedaży trafiło 140 mieszkań. Prace budowlane prowadzi słynąca z wysokiej jakości wykonawstwa firma Hochtief Polska. 

Przeczytaj ostatnie aktualności